П`ятниця, 19.04.2024, 04:48
Вітаю Вас Гість

Головна » 2009 » Березень » 21
Цей матч 30-го туру носив дуже принциповий характер, адже обидві команди знаходяться у безпосередній близькості одна від одної у турнірній таблиці і ведуть суперечку за 3-4 місця. Тож останнім часом між цими суперниками склалися надзвичайно принципові стосунки, тому чергова очна зустріч очікувалася з нетерпінням.

Як і передбачалося, напруга трималась від першої до останньої хвилини гри. Після першої чверть підопічні Юрія Процюка зуміли дещо відірватись у рахунку (26:24). Але непоступливі одеситки не давали моживості збільшити їх перевагу. Більш того, вони наздогнали суперника зусиллями Краснощок та Граненко. Підтвердженням того, що у цій грі зійшлися приблизно рівні за класом суперники, став рахунок після п ... Читати далі »
Переглядів: 801 | Додав: gal-academy | Дата: 21.03.2009 | Коментарі (0)