Вітаю Вас Гість

Головна » 2009 » Квітень » 16 » "Галицька Академія" перемагає КПУ - 86:76
"Галицька Академія" перемагає КПУ - 86:76
12:29

"Галицька академія" першою з усіх команд жіночої УБЛ виконала програму 37-38 турів, здобувши перемогу над сусідом по турнірній таблиці та безпосереднім конкурентом у боротьбі за "п'ятірку" - запорізьким КПУ.

Матч розпочався в рівній боротьбі. Але вже ближче до середини стартової чверті гості за рахунок влучних триочкових кидків Ющенко, Бараннік та Полоннік зуміли дещо відірватись у рахунку (11:13). Така ситуація тривала до того, поки на майданчику не з'явилась капітан франківчанок Валентина Воронова. Завдяки, насамперед, її зусиллям "Галицька академія" вийшла вперед (17:15). Закріпила успіх господарок Пазюк, яка у двох атаках поспіль була влучною з середньої дистанції. Тож перша чверть була за галичанками - 23:19.

Далі, за вказівкою тренера, господарки почали застосовувати активний пресинг по усьому майданчику, до чого КПУ явно не був готовий. Відтак, вже в середині другої 10-хвилинки рахунок сягнув 34:22 і стало очевидним, що підопічні Юрія Процюка знайшли свою гру і надалі матч проходитиме під їх контролем. Гравці запорізького клубу спробували зробити ставку на дальні кидки, але більшість їх спроб наприкінці першої половини мети не досягли. Блідо виглядала досвідчена Оксана Ющенко, проти якої добре захищалася збірниця Ганна Заріцька. Як наслідок, провал КПУ у другій чверті (22:12), і після першої половини на табло світилися підсумкові 45:31.

Велика перерва пішла на користь гостям, і вони з перших хвилин третьої чверті кинулись наздоганяти суперниць. Відтак, підопічні Тараса Артеменка здійснили ривок 8:2 і після влучного триочкового Ющенко розрив у рахунку ще суттєвіше скоротився - 52:48. "Галицька академія" миттєво взяла тайм-аут, після якого знову "вистрілила" Воронова. Одна з лідерів франківського клубу наприкінці періоду здобула 8 очок, чим неабияк допомогла своїй команді знову повернути 10-очкову перевагу - 67:57.

Кінцівка гри пройшла за повного контролю господарок, які набрали ще 15 пунктів - 82:67. Вкотре хотілося б відзначити Валентину Воронову, яка не тільки чудово забивала з гри, а й віддавала дуже зручні передачі патрнеркам по команді - Мірчевій та Заріцькій. На останніх хвилинах баскетболістки КПУ дещо скоротили відставання завдяки Олені Бараннік, яка здобула 7 очок. Але гості, відверто, запізно спохватилися, адже часу залишалося все менше. Тож ліквідувати десятиочкову перевагу запоріжанкам не вдалося. У підсумку - чергова перемога "Галицької академії" з рахунком 86:76.

"Галицька академія" - "КПУ" - 86:76 (23:19, 22:12, 22:26, 19:19).
Івано-Франківськ, 65 глядачів. Судді: C. Дусь, А. Лозинський.
"Г": старт - Пазюк (14 + 7 підборів + 5 передачі), Паляничка (13), Сінкевич (2), Заріцька (14 + 13 підборів), Мірчева (15 + 7 підборів + 4 блок-шотів); з-під заміни - Воронова (24 + 8 передач), Комарняк (4 + 6 підборів), Діданова (0).
"К": старт - Бараник (16 + 9 підборів), Полонік (12), Шаблинська (4 + 3 блок-шоти), Кришталь (23 + 12 підборів + 3 перехватів), Ющенко (15 + 5 підборів); з-під заміни - Утвіч (4), Гузь (2).

Переглядів: 1401 | Додав: gal-academy | Рейтинг: 0.0/0 |