Понеділок, 23.07.2018, 07:11

Жіночий чемпіонат УБЛ. Календар матчів.

Перше коло

1-й тур

20.11.2008 «Дніпро» (Дніпропетровськ) – БК «ТНУ-Орлан» (Сімферополь) – 88:53
20.11.2008 БК КПУ (Запоріжжя) – «Южна Пальміра»-ОНАХТ (Одеса) – 86:63
20.11.2008 «Марель-Черкаси» (Черкаси) – «Політехніка-Галичина» (Львів) – 110:89
20.11.2008 «Луганські ластівки» (Луганськ) – БК «Донбас» (Донецьк) – 51:71 
21.11.2008 «Динамо»-НПУ ім. Драгоманова (Київ) – «Галицька Академія» (Івано-Франківськ) – 78:72

2-й тур

22.11.2008 «Марель-Черкаси» (Черкаси) – «Галицька Академія» (Івано-Франківськ) – 89:91 
22.11.2008 «Дніпро» (Дніпропетровськ) – «Южна Пальміра»-ОНАХТ (Одеса) – 107:56
22.11.2008 БК КПУ (Запоріжжя) – БК «ТНУ-Орлан» (Сімферополь) – 75:63
22.11.2008 «Динамо»-НПУ ім. Драгоманова (Київ) – «Політехніка-Галичина» (Львів) – 86:64

3-й тур

27.11.2008 «Луганські ластівки» (Луганськ) – «Марель-Черкаси» (Черкаси) – 48:92
27.11.2008 «Дніпро» (Дніпропетровськ) – «Галицька Академія» (Івано-Франківськ) – 74:48
27.11.2008 БК КПУ (Запоріжжя) – «Політехніка-Галичина» (Львів) – 94:53
28.11.2008 «Южна Пальміра»-ОНАХТ (Одеса) – БК «ТНУ-Орлан» (Сімферополь) – 70:59
28.11.2008 БК «Донбас» (Донецьк) – «Динамо»-НПУ ім. Драгоманова (Київ) – 69:88

4-й тур

29.11.2008 «Луганські ластівки» (Луганськ) – «Динамо»-НПУ ім. Драгоманова (Київ) – 62:84
29.11.2008 БК «Донбас» (Донецьк) - «Марель-Черкаси» (Черкаси) – 94:69
29.11.2008 БК КПУ (Запоріжжя) – «Галицька Академія» (Івано-Франківськ) – 81:66
29.11.2008 «Дніпро» (Дніпропетровськ) – «Політехніка-Галичина» (Львів) – 135:25

5-й тур

04.12.2008 «Марель-Черкаси» (Черкаси) – БК «ТНУ-Орлан» (Сімферополь) – 66:81 
04.12.2008 «Галицька Академія» (Івано-Франківськ) - «Луганські ластівки» (Луганськ) – 100:60
04.12.2008 «Політехніка-Галичина» (Львів) – БК «Донбас» (Донецьк) – 47:77
04.12.2008 «Дніпро» (Дніпропетровськ) – БК КПУ (Запоріжжя) – 81:49
05.12.2008 «Динамо»-НПУ ім. Драгоманова (Київ) - «Южна Пальміра»-ОНАХТ (Одеса) – 79:69

6-й тур

06.12.2008 «Динамо»-НПУ ім. Драгоманова (Київ) – БК «ТНУ-Орлан» (Сімферополь) – 69:48 
06.12.2008 «Марель-Черкаси» (Черкаси) – «Южна Пальміра»-ОНАХТ (Одеса) – 73:106
06.12.2008 «Галицька Академія» (Івано-Франківськ) – БК «Донбас» (Донецьк) – 82:65 
06.12.2008 «Політехніка-Галичина» (Львів) – «Луганські ластівки» (Луганськ) – 67:41

7-й тур

11.12.2008 БК КПУ (Запоріжжя) – «Марель-Черкаси» (Черкаси) – 118:61
11.12.2008 «Дніпро» (Дніпропетровськ) – «Динамо»-НПУ ім. Драгоманова (Київ) – 95:57 
11.12.2008 «Луганські ластівки» (Луганськ) – БК «ТНУ-Орлан» (Сімферополь) – 30:102 
12.12.2008 БК «Донбас» (Донецьк) – «Южна Пальміра»-ОНАХТ (Одеса) – 78:81

8-й тур

13.12.2008 «Галицька Академія» (Івано-Франківськ) – «Політехніка-Галичина» (Львів) – 106:54 
13.12.2008 БК КПУ (Запоріжжя) – «Динамо»-НПУ ім.. Драгоманова (Київ) – 83:86  
13.12.2008 «Дніпро» (Дніпропетровськ) – «Марель-Черкаси» (Черкаси) – 114:62
13.12.2008 БК «Донбас» (Донецьк) – БК «ТНУ-Орлан» (Сімферополь) – 58:77
13.12.2008 «Луганські ластівки» (Луганськ) – «Южна Пальміра»-ОНАХТ (Одеса) – 39:108

9-й тур

18.12.2008 БК КПУ (Запоріжжя) – БК «Донбас» (Донецьк) – 85:81
18.12.2008 «Дніпро» (Дніпропетровськ) – «Луганські ластівки» (Луганськ) – 115:27
18.12.2008 «Южна Пальміра»-ОНАХТ (Одеса) – «Галицька Академія» (Івано-Франківськ) – 75:71 
18.12.2008 БК «ТНУ-Орлан» (Сімферополь) – «Політехніка-Галичина» (Львів) – 79:50
19.12.2008 «Динамо»-НПУ ім. Драгоманова (Київ) – «Марель-Черкаси» (Черкаси) – 82:75

10-й тур

20.12.2008 «Южна Пальміра»-ОНАХТ (Одеса) – «Політехніка-Галичина» (Львів) – 116:62
20.12.2008 БК КПУ (Запоріжжя) – «Луганські ластівки» (Луганськ) – 111:63
20.12.2008 «Дніпро» (Дніпропетровськ) – БК «Донбас» (Донецьк) – 116:53
20.12.2008 БК «ТНУ-Орлан» (Сімферополь) – «Галицька Академія» (Івано-Франківськ) – 57:74

Друге коло

11-й тур

15.01.2009 БК «ТНУ-Орлан» (Сімферополь) – «Дніпро» (Дніпропетровськ) - 53:99
15.01.2009 «Южна Пальміра»-ОНАХТ (Одеса) – БК КПУ (Запоріжжя) - 76:92
15.01.2009 «Галицька Академія» (Івано-Франківськ) – «Динамо»-НПУ ім. Драгоманова (Київ) - 60:78
15.01.2009 «Політехніка-Галичина» (Львів) – «Марель-Черкаси» (Черкаси) - 77:62

12-й тур

17.01.2009 «Політехніка-Галичина» (Львів) – «Динамо»-НПУ ім. Драгоманова (Київ) - 50:90
17.01.2009 «Южна Пальміра»-ОНАХТ (Одеса) – «Дніпро» (Дніпропетровськ) - 68:115
17.01.2009 БК «ТНУ-Орлан» (Сімферополь) – БК КПУ (Запоріжжя) - 84:73
17.01.2009 «Галицька Академія» (Івано-Франківськ) - «Марель-Черкаси» (Черкаси) - 70:59
17.01.2009 БК «Донбас» (Донецьк) -- «Луганські ластівки» (Луганськ) - 99:71

13-й тур

22.01.2009 «Марель-Черкаси» (Черкаси) – «Луганські ластівки» (Луганськ) - 78:63
22.01.2009 «Галицька Академія» (Івано-Франківськ) – «Дніпро» (Дніпропетровськ) - 78:109
22.01.2009 «Політехніка-Галичина» (Львів) – БК КПУ (Запоріжжя) - 65:85
22.01.2009 БК «ТНУ-Орлан» (Сімферополь) –  «Южна Пальміра»-ОНАХТ (Одеса) - 63:73
23.01.2009 «Динамо»-НПУ ім. Драгоманова (Київ)БК «Донбас» (Донецьк) - 82:70

14-й тур

23.01.2009 «Галицька Академія» (Івано-Франківськ) – БК КПУ (Запоріжжя) - 62:70
24.01.2009 «Динамо»-НПУ ім. Драгоманова (Київ) - «Луганські ластівки» (Луганськ) - 96:60
24.01.2009 «Марель-Черкаси» (Черкаси) - БК «Донбас» (Донецьк) - 71:78
24.01.2009 «Політехніка-Галичина» (Львів) - «Дніпро» (Дніпропетровськ) - 61:121

15-й тур

29.01.2009 «Южна Пальміра»-ОНАХТ (Одеса) - «Динамо»-НПУ ім. Драгоманова (Київ) - 94:84
29.01.2009 БК «ТНУ-Орлан» (Сімферополь) - «Марель-Черкаси» (Черкаси) - 91:62
29.01.2009 «Луганські ластівки» (Луганськ) - «Галицька Академія» (Івано-Франківськ) - 49:65
30.01.2008 «Донбас» (Донецьк) - «Політехніка-Галичина» (Львів) - 88:79
31.01.2009 БК КПУ (Запоріжжя) - «Дніпро» (Дніпропетровськ) - 55:90

16-й тур

27.01.2008 «Южна Пальміра»-ОНАХТ (Одеса) - «Марель-Черкаси» (Черкаси) - 85:81
31.01.2008 БК «ТНУ-Орлан» (Сімферополь) - «Динамо»-НПУ ім. Драгоманова (Київ) - 51:80
31.01.2008 «Донбас» (Донецьк) - «Галицька Академія» (Івано-Франківськ) - 78:74
31.01.2008 «Луганські ластівки» (Луганськ) - «Політехніка-Галичина» (Львів) - 71:61

17-й тур

05.02.2009 «Марель-Черкаси» (Черкаси) – БК КПУ (Запоріжжя) - 68:75
05.02.2009 «Южна Пальміра»-ОНАХТ (Одеса) - «Донбас» (Донецьк) - 97:114
05.02.2009 БК «ТНУ-Орлан» (Сімферополь) - «Луганські ластівки» (Луганськ) - 77:72
06.02.2009 «Динамо»-НПУ ім. Драгоманова (Київ) - «Дніпро» (Дніпропетровськ) - 70:80

18-й тур

07.02.2009 «Динамо»-НПУ ім. Драгоманова (Київ) – БК КПУ (Запоріжжя) - 69:73
07.02.2009 «Марель-Черкаси» (Черкаси) - «Дніпро» (Дніпропетровськ) -- 55:101
07.02.2009 БК «ТНУ-Орлан» (Сімферополь) - «Донбас» (Донецьк) - 63:67
07.02.2009 «Южна Пальміра»-ОНАХТ (Одеса) - «Луганські ластівки» (Луганськ) - 94:42
07.02.2009 «Політехніка-Галичина» (Львів) - «Галицька Академія» (Івано-Франківськ) - 70:72

19-й тур

12.02.2009 «Луганські ластівки» (Луганськ) - «Дніпро» (Дніпропетровськ) - 43:87
12.02.2009 «Політехніка-Галичина» (Львів) - «Южна Пальміра»-ОНАХТ (Одеса) - 51:111
12.02.2009 «Галицька Академія» (Івано-Франківськ) – БК «ТНУ-Орлан» (Сімферополь) - 92:66
12.02.2009 «Марель-Черкаси» (Черкаси) - «Динамо»-НПУ ім. Драгоманова (Київ) - 66:77
13.02.2009 «Донбас» (Донецьк) – БК КПУ (Запоріжжя) - 97:78

20-й тур

14.02.2009 «Луганські ластівки» (Луганськ) – БК КПУ (Запоріжжя) - 51:75
14.02.2009 «Донбас» (Донецьк) - «Дніпро» (Дніпропетровськ) - 59:81
14.02.2009 «Галицька Академія» (Івано-Франківськ) - «Южна Пальміра»-ОНАХТ (Одеса) - 90:80
14.02.2009 «Політехніка-Галичина» (Львів) – БК «ТНУ-Орлан» (Сімферополь) - 67:82

Третє коло

21-й тур

17.02.2009 «Політехніка-Галичина» (Львів) – «Марель-Черкаси» (Черкаси) - 72:59
17.02.2009 «Галицька Академія» (Івано-Франківськ) - «Динамо»- НПУ ім. Драгоманова (Київ) - 71:80 
18.02.2009 «Луганські ластівки» (Луганськ) – БК «Донбас» (Донецьк) - 60:78
20.02.2009 «Дніпро» (Дніпропетровськ) – БК «ТНУ-Орлан» (Сімферополь) - 81:59
20.02.2009 БК КПУ (Запоріжжя) – «Южна Пальміра» -ОНАХТ (Одеса) - 95:86

22-й тур

18.02.2009 «Політехніка-Галичина» (Львів) – «Динамо» -НПУ ім. Драгоманова (Київ) - 45:80
18.02.2009 «Галицька Академія» (Івано-Франківськ) – «Марель-Черкаси» (Черкаси) - 99:88 
21.02.2009 БК КПУ(Запоріжжя) – БК «ТНУ-Орлан» (Сімферополь) - 86:68
21.02.2009 «Дніпро» (Дніпропетровськ) – «Южна Пальміра»-ОНАХТ (Одеса) - 97:82

23-й тур
 
26.04.2009 БК КПУ (Запоріжжя) - «Політехніка-Галичина» (Львів) - 91:61
30.04.2009 «Луганські ластівки» (Луганськ) - «Марель-Черкаси» (Черкаси) - 72:59 
30.04.2009 БК «Донбас» (Донецьк) - «Динамо»-НПУ ім. Драгоманова (Київ) - 61:73
01.05.2009 «Дніпро» (Дніпропетровськ) - «Галицька Академія» (Івано-Франківськ) - 115:95
24-й тур
 
15.04.2009 БК ТНУ (Сімферополь) - «Южна Пальміра»-ОНАХТ (Одеса) - 91:72
27.04.2009 «Дніпро» (Дніпропетровськ) - «Політехніка-Галичина» (Львів) - 95:59
30.04.2009 БК КПУ (Запоріжжя) - «Галицька Академія» (Івано-Франківськ) - 87:80
01.05.2009 «Луганські ластівки» (Луганськ) - «Динамо» -НПУ ім. Драгоманова (Київ) - 69:85
01.05.2009 БК «Донбас» (Донецьк) - «Марель-Черкаси» (Черкаси) - 85:69

25-й тур

5.03.2009 «Політехніка-Галичина» (Львів) – БК «Донбас» (Донецьк) - 51:91
5.03.2009 «Марель-Черкаси» (Черкаси) – БК ТНУ (Сімферополь) - 68:75
6.03.2009 «Галицька Академія» (Івано-Франківськ) - «Луганські ластівки» (Луганськ) - 69:63
6.03.2009 «Динамо»-НПУ ім. Драгоманова (Київ) - «Южна Пальміра» -ОНАХТ (Одеса) - 87:69

26-й тур

7.03.2009 «Динамо»-НПУ ім. Драгоманова (Київ) – БК ТНУ(Сімферополь) - 78:71
7.03.2009 «Марель-Черкаси» (Черкаси) - «Южна пальміра»-ОНАХТ (Одеса) - 68:101
7.03.2009 «Галицька Академія» (Івано-Франківськ) – БК «Донбас» (Донецьк) - 81:80
7.03.2009 БК КПУ (Запоріжжя) - «Дніпро» (Дніпропетровськ) - 72:85
7.03.2009 «Політехніка-Галичина» (Львів) - «Луганські ластівки» (Луганськ) - 70:78

27-й тур

12.03.2009 «Динамо»-НПУ ім. Драгоманова (Київ) - «Дніпро» (Дніпропетровськ) - 85:82
12.03.2009 «Марель-Черкаси» (Черкаси) - БК КПУ (Запоріжжя) - 73:92
13.03.2009 «Южна Пальміра»-ОНАХТ (Одеса) – БК «Донбас» (Донецьк) - 94:89
13.03.2009 БК ТНУ (Сімферополь) - «Луганські ластівки» (Луганськ) - 65:67

28-й тур

14.03.2009 «Динамо»-НПУ ім. Драгоманова (Київ) – БК КПУ (Запоріжжя) - 91:47
14.03.2009 «Марель-Черкаси» (Черкаси) - «Дніпро» (Дніпропетровськ) - 70:95
14.03.2009 «Політехніка-Галичина» (Львів) - «Галицька Академія» (Івано-Франківськ) - 74:84
15.03.2009 БК ТНУ (Сімферополь) – БК «Донбас» (Донецьк) - 84:71
15.03.2009 «Южна Пальміра»-ОНАХТ (Одеса) - «Луганські ластівки» (Луганськ) - 95:61

29-й тур

19.03.2009 «Луганські ластівки» (Луганськ) – БК КПУ (Запоріжжя) - 84:82
19.03.2009 «Южна пальміра»-ОНАХТ (Одеса) - «Політехніка-Галичина» (Львів) - 100:72
19.03.2009 БК ТНУ(Сімферополь) - «Галицька Академія» (Івано-Франківськ) - 93:99 (ОТ)
20.03.2009 БК «Донбас» (Донецьк) - «Дніпро» (Дніпропетровськ) - 70:99
20.03.2009 «Динамо»-НПУ ім. Драгоманова (Київ) - «Марель-Черкаси» (Черкаси) - 91:54

30-й тур

21.03.2009 «Донбас» (Донецьк) - БК КПУ (Запоріжжя) - 94:83
21.03.2009 «Луганські ластівки» (Луганськ) - «Дніпро» (Дніпропетровськ) - 64:83
21.03.2009  БК ТНУ (Сімферополь) - «Політехніка-Галичина» (Львів) - 86:62
21.03.2009 «Южна Пальміра»-ОНАХТ (Одеса) - «Галицька Академія» (Івано-Франківськ) - 88:83
 
Четверте коло

31-й тур

26.03 «Марель-Черкаси» (Черкаси) - «Динамо»-НПУ ім. Драгоманова (Київ) - 55:85
27.03 БК КПУ (Запоріжжя) - БК «Донбас» (Донецьк) - 74:82
27.03 «Дніпро» (Дніпропетровськ) - «Луганські ластівки» (Луганськ) - 113:57
27.03 «Політехніка-Галичина» (Львів) - БК «ТНУ-Орлан» (Сімферополь) - 60:69
27.03 «Галицька Академія» (Івано-Франківськ) - «Южна Пальміра»-ОНАХТ (Одеса) - 78:86

32-й тур

28.03 «Дніпро» (Дніпропетровськ) - БК «Донбас» (Донецьк) - 109:74
28.03 БК КПУ (Запоріжжя) - «Луганські ластівки» (Луганськ) - 75:76
28.03 «Політехніка-Галичина» (Львів) - «Южна Пальміра»-ОНАХТ (Одеса) - 47:112
28.03 «Галицька Академія» (Івано-Франківськ) - БК «ТНУ-Орлан» (Сімферополь) - 87:78

33-й тур

02.04.2009 БК КПУ (Запоріжжя) – «Динамо»-НПУ ім. Драгоманова (Київ) - 81:61
02.04.2009 «Дніпро» (Дніпропетровськ) –«Марель-Черкаси» (Черкаси) - 99:64
02.04.2009 «Галицька академія» (Івано-Франківськ) – «Політехніка-Галичина» (Львів) - 71:55
03.04.2009 БК «Донбас» (Донецьк) – БК «ТНУ-Орлан» (Сімферополь) - 83:74
05.04.2009 «Луганські ластівки» (Луганськ) – «Южна Пальміра»-ОНАХТ (Одеса) - 91:83

34-й тур

03.04.2009 «Дніпро» (Дніпропетровськ) – «Динамо»-НПУ ім. Драгоманова (Київ) - 87:74
04.04.2009 «Луганські ластівки» (Луганськ) -- БК «ТНУ-Орлан» (Сімферополь) - 70:66
04.04.2009 БК «Донбас» (Донецьк) -- «Южна Пальміра»-ОНАХТ (Одеса) - 95:86
04.04.2009 БК КПУ (Запоріжжя) – «Марель-Черкаси» (Черкаси) - 93:78

35-й тур

09.04.2009 «Луганські ластівки» (Луганськ) - «Політехніка-Галичина» (Львів) - 65:49
09.04.2009 БК «ТНУ-Орлан» (Сімферополь) - «Динамо»-НПУ ім. Драгоманова (Київ) - 61:94
10.04.2009 «Дніпро» (Дніпропетровськ) – БК КПУ (Запоріжжя) - 103:65
10.04.2009 БК «Донбас» (Донецьк) - «Галицька академія» (Івано-Франківськ) - 95:86
12.04.2009 «Южна Пальміра»-ОНАХТ (Одеса) - «Марель-Черкаси» (Черкаси) - 71:78

36-й тур

11.04.2009 «Луганські ластівки» (Луганськ) - «Галицька академія» (Івано-Франківськ) - 86:101
11.04.2009 БК «Донбас» (Донецьк) - «Політехніка-Галичина» (Львів) - 89:70
11.04.2009 БК «ТНУ-Орлан» (Сімферополь) - «Марель-Черкаси» (Черкаси) - 76:59
11.04.2009 «Южна Пальміра»-ОНАХТ (Одеса) - «Динамо»-НПУ ім. Драгоманова (Київ) - 86:108

37-й тур

15.04.2009 «Політехніка-Галичина» (Львів) – БК КПУ (Запоріжжя) - 71:79
15.04.2009 «Галицька академія» (Івано-Франківськ) - «Дніпро» (Дніпропетровськ) - 78:92
17.04.2009 «Марель-Черкаси» (Черкаси) – БК «Донбас» (Донецьк) 
17.04.2009 «Динамо»-НПУ ім. Драгоманова (Київ) - «Луганські ластівки» (Луганськ) - 107:40
17.04.2009 «Южна Пальміра»-ОНАХТ (Одеса) – БК «ТНУ-Орлан» (Сімферополь) - 85:68

38-й тур

16.04.2009 «Галицька академія» (Івано-Франківськ) – БК КПУ (Запоріжжя) - 86:76
17.04.2009 «Політехніка-Галичина» (Львів) - «Дніпро» (Дніпропетровськ) - 51:124
18.04.2009 «Марель-Черкаси» (Черкаси) - «Луганські ластівки» (Луганськ) - 77:78
18.04.2009 «Динамо»-НПУ ім. Драгоманова (Київ) – БК «Донбас» (Донецьк) - 80:71

39-й тур

24.04.2009 «Марель-Черкаси» (Черкаси) - «Політехніка-Галичина» (Львів) - 85:61
24.04.2009 «Динамо»-НПУ ім. Драгоманова (Київ) - «Галицька академія» (Івано-Франківськ) - 95:68
24.04.2009 БК «Донбас» (Донецьк) - «Луганські ластівки» (Луганськ) - 91:85
24.04.2009 БК «ТНУ-Орлан» (Сімферополь) - «Дніпро» (Дніпропетровськ) - 64:100
24.04.2009 «Южна Пальміра»-ОНАХТ (Одеса) - БК КПУ (Запоріжжя) - 94:105

40-й тур

25.04.2009 «Марель-Черкаси» (Черкаси) - «Галицька академія» (Івано-Франківськ) - 85:82
25.04.2009 «Динамо»-НПУ ім. Драгоманова (Київ) - «Політехніка-Галичина» (Львів) - 110:64
25.04.2009 «Южна Пальміра»-ОНАХТ (Одеса) - «Дніпро» (Дніпропетровськ) - 86:110
25.04.2009 БК «ТНУ-Орлан» (Сімферополь) – БК КПУ (Запоріжжя) - 64:67

 

Реклама
Меню сайту
Форма входу
Турнірна таблиця
командаІВПО
1. Дніпро 3635171
2. Динамо-НПУ 3630666
3. БК КПУ 36231359
4. Донбас 36211557
5. Южна Пальміра 36191755
6. Галицька Академія36191755
7. ТНУ-Орлан 36142250
8. Луганські ластівки 36102646
9. Марель-Черкаси 3663042
10. Політехніка-Галичина 3633339


Календар новин
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Пошук
Друзі сайту
Наше опитування
Як оціните виступ "Галицької Академії" в чемпіонаті жіночої УБЛ?
Всього відповідей: 28