Понеділок, 06.05.2024, 04:43
Вітаю Вас Гість

Головна » 2009 » Березень » 19 » «ТНУ-Орлан» – «Галицька Академія» 93:99 ОТ (31:24, 14:28, 21:9, 16:21, 11:17)
«ТНУ-Орлан» – «Галицька Академія» 93:99 ОТ (31:24, 14:28, 21:9, 16:21, 11:17)
12:05
У матчі 29-го туру жіночої УБЛ "Галицька Академія" гостювала в Криму, де у драматичному двобої лише в овертаймі виявилась сильнішою за баскетболісток місцевого "ТНУ-Орлан" - 99:93. Без замін у складі галичанок цей матч провели лише Валентина Воронова та Катерина Паляничка, котрі разом набрали більше половини очок команди. На рахунку капітана "Галицької Академії" - тріпл-дабл (23 очки + 11 передач + 10 перехоплень). Паляничка видала результивну гру, відзначившись дабл-даблом (28 очок + 10 передач).

Загалом підопічні Юрія Процюка проявили характер і волю до перемоги: програвши 7 пунктів у першій чверті, вони виграли другу (28:14) і на велику перерву відправились з перевагою у ті ж 7 очок - 52:45. Однак відпочинок більше пішов на користь кримським баскетболісткам, котрі результативно провели третю чверть (+12), і вже попереду "ТНУ-Орлан" - 66:61. Четверта чверть завершилась з нічийним рахунком (82:82), тож для визначення переможця знадобилася додаткова п'ятихвилинка, в якій гості з Івано-Франківська свого шансу не втратили - 99:93.

Після цього виїзного успіху разом з досить несподіваним результатом у Луганську в "Галицької Академії" з'явилась досить хороша можливість поборотись за третє місце: від БК КПУ "галичанки" - наразі на відстані однієї перемоги. У суботу в Одесі відбудеться центральний матч 30-го туру. Місцева "Южна Пальміра" випереджає івано-франківських баскетболісток лише на одне очко, при цьому зігравши на гру більше. У першому колі одеситки не без допомоги суддів здобули перемогу 75:71. В Івано-Франківську Воронова і Ко взяли реванш - 90:80. Як буде цього разу - дочекаємось суботи...