Четвер, 02.05.2024, 11:44
Вітаю Вас Гість

Головна » 2009 » Березень » 21 » "Южна Пальміра" - "Галицька Академія" - 88:83 (24:26, 20:18, 26:17, 18:22)
"Южна Пальміра" - "Галицька Академія" - 88:83 (24:26, 20:18, 26:17, 18:22)
14:42
Цей матч 30-го туру носив дуже принциповий характер, адже обидві команди знаходяться у безпосередній близькості одна від одної у турнірній таблиці і ведуть суперечку за 3-4 місця. Тож останнім часом між цими суперниками склалися надзвичайно принципові стосунки, тому чергова очна зустріч очікувалася з нетерпінням.

Як і передбачалося, напруга трималась від першої до останньої хвилини гри. Після першої чверть підопічні Юрія Процюка зуміли дещо відірватись у рахунку (26:24). Але непоступливі одеситки не давали моживості збільшити їх перевагу. Більш того, вони наздогнали суперника зусиллями Краснощок та Граненко. Підтвердженням того, що у цій грі зійшлися приблизно рівні за класом суперники, став рахунок після першої половини - 44:44. По перерві акценти гри змінилися. "Южна пальміра" стрімко пішла у відрив і довела свою перевагу до "плюс 9". Однією з головних проблем фрнаківського клубу стала невиразна гра під кошиками, адже Діданова одержала 5-ть фолів, а Вікторія Мірчева, котра тільки нещодавно відійшла від травми, не форсувала подій через побоювання рецидиву. На початку четвертої 10-хвилиники "Галицька Академія" зусиллями дуже активної Валентини Воронової зуміли скоротити відставання у рахунку, однак на більше наших дівчат, на жаль, не вистачило - 83:88.

За словами наставника "Галицької академії" Юрія Процюка найбільше проблем створила одеситка Ірина Граненко. Наш тренер зізнався, що з її опікою івано-франківчанки не впоралися. За 36 хвилин Ірина набрала 20 очок, зробила 6 підборів, 3 результативні передачі і 4 перехоплення. У складі галичанок як і зазвичай кращою була капітан команди Валентина Воронова, яка відіграла без замін усі 40 хвилин напруженої гри. Загальний доробок Воронової вражає - 31 очко, 12 підборів, 7 передач та 4 перехоплення.

Варто окремо відзначити і Катерину Паляничку. 19-річна баскетболістка провела поки свій найкращий матч у цьому сезоні. Напередодні у Сімферополі, де "Галицька Академія" вирвала перемогу лише в овертаймі, Катерина відіграла всі 45 хвилин, набрала 28 очок, зробила 10 передач і 6 підборів. Як зауважив Юрій Процюк, саме яскрава гра Катерини стала вирішальним чинником у перемозі над "ТНУ-Орлан". В Одесі Паляничка також була на висоті - 14 очок і 12 підборів. Не дивлячись на юний для великого баскетболу вік, Катерині доводиться протидіяти лідерам суперників. Цього разу вона опікала Ірину Краснощок і робила це зовсім непогано.